Designed by:

Listonosz by CTI - Dostarcz faktury w mig!

 

blue_eliner

 

 

Program Listonosz by CTI jest programem do wysyłania za pomocą poczty e-mail informacji do kontrahentów. Jego głównym zadaniem jest przesyłanie wygenerowanych do pliku w formacie PDB faktur VAT. Dodatkowo można wysyłać informacje hurtowo na adres e-mail kontrahentów z bazy Comarch CDN OPTIMA (kartki świąteczne, informacje o zmianie cen, promocje, konkursy itp.).
Program ten korzysta z bazy danych programu Comarch CDN OPTIMA. Wygenerowane w programie Comarch CDN OPTIMA faktury VAT można przesłać w formie PDF na adres zapisany w zakładce ogólnej na karcie kontrahenta. Nasz program umożliwia przechowywanie informacji o czasie wysłania dokumentu, adresie odbiorcy, czasie otrzymania e-mail i ewentualnie odesłanym przez odbiorcę potwierdzeniu otrzymania wiadomości.
Dodatkowo konfiguracja programu pozwala na zautomatyzowanie wysyłki dokumentów. Można ustawić harmonogram wysyłania faktur VAT w ten sposób by co określony czas (np. 12 godzin) program sam wysyłał faktury (zatwierdzone faktury) w formie elektronicznej. Funkcja ta dotyczy faktur wysyłanych po raz pierwszy.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar