Designed by:

ACCOUNT Referencje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 stycznia 2010 20:34

LIST REFERENCYJNY DLA SYSTEMU CDN OPT!MA

Rozpoczynając działalność gospodarczą w miesiącu maju 2005 r. stanęliśmy przed problemem wyboru systemu komputerowego, za pomocą którego bylibyśmy w stanie prowadzić naszą firmę, jak również rozliczać naszych klientów. Spośród dostępnych na naszym rynku programów zdecydowaliśmy się na zakup systemu CDN OPTIMA. Oprogramowanie dla biur rachunkowych Comarch CDN Optima - referencje Account

Od samego początku korzystamy z następujących modułów: Kasa/Bank, Faktury, Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Środki Trwałe. Pozostałe moduły, stanowiące własność większości naszych klientów, tj. Handel, Kadry i Płace, Analizy i CMR wykorzystujemy dla ułatwienia współpracy z klientami. Program ten zapewnia wydajną i stabilną pracę, jest przejrzysty i jednocześnie łatwy w obsłudze, zapewniając pracę na bardzo wysokim poziomie.

Producent programu, firma COMARCH na bieżąco aktualizuje program, dzięki czemu zawsze jest on zgodny z aktualnym stanem prawnym. Ważną cechą systemu jest zintegrowanie wszystkich jego modułów co minimalizuje czas wprowadzania danych.

Zakup programu CDN OPTIMA był trafnym wyborem i z pewnością będziemy wykorzystywać go przez kolejne lata naszej działalności. Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako doskonały system do zarządzania firmą.

Wdrożenie   programu   przeprowadziła   firma   CENTRUM   TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ z Gliwic. Wdrożenie jak i współpracę z firmą CTI oceniamy bardzo dobrze, zawsze można liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę z ich strony. Jesteśmy zadowoleni z dokonanego wyboru.

 

ACCOUNT - BIURO RACHUNKOWE Anna Borkowska, Mariusz Górecko s.c.

44-100 Gliwice, ul. Chemiczna 3A
NIP 631-245-O9-34

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: sobota, 09 stycznia 2010 20:46