Designed by:

GRADIENT Referencje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 stycznia 2010 20:34

LIST REFERENCYJNY

Agencja Reklamy GRADIENT powstała w roku 1989. Specjalizuje się w komunikacji marketingowej, kreowaniem wizerunku marki i produktu, tworzeniem kampanii promocyjno-reklamowych. Strategia naszej firmy oparta jest na przekonaniu, że podstawą funkcjonowania przedsiębiorstwa jest odpowiednia kadra fachowców. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima Referencje GRADIENT

Główne zadania firmy:

- KOORDYNACJA l REALIZACJA KAMPANII PROMOCYJNO - REKLAMOWYCH
- REKLAMA NA ŚRODKACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
- REKLAMA WIZUALNA
- POLIGRAFIA
- WIZUALIZACJE l ARANŻACJE ARCHITEKTONICZNE l TARGOWE
- TWORZENIE, OBSŁUGA l PROWADZENIE SERWISÓW INTERNETOWYCH

Konieczne było wdrożenie nowego do zarządzania firmą. Dlatego w sierpniu 2001 roku zdecydowaliśmy się na system CDN OPTIMA. Jesteśmy użytkownikiem modułów: Księga Podatkowa, Faktury, Kasa/Bank. Program ten zapewnia wydajną i stabilną pracę, jest prosty i łatwy w obsłudze jednocześnie zapewniając pracę na bardzo wysokim poziomie.

Producent programu, firma COMARCH na bieżąco aktualizuje program dzięki czemu mam pewność, że jest zgodny z aktualnym stanem prawnym.

Zakup programu CDN OPTIMA był trafnym wyborem i z pewnością będziemy wykorzystywać go przez kolejne lata naszej działalności. Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako doskonały system do zarządzania firmą.

Współpracę z firmą Centrum Technologii Informatycznej oceniam bardzo dobrze, zawsze można liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę z ich strony. Jesteśmy zadowoleni z dokonanego wyboru.

GRADIENT Agencja Reklamy
44-100 Gliwice, ul. Jana Śliwki 86
NIP: 631-101-55-50

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: sobota, 09 stycznia 2010 21:01