Designed by:

Fornaroli Polimeri Referencje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 stycznia 2010 20:34

LIST REFERENCYJNY DLA SYSTEMU CDN OPT!MA

Firma Fornaroli została utworzona w 1963 roku przez pana Valentino Fornaroli wspólnie żoną panią Olimpią w miejscowości Piacenza. Dziś firma jest wiodącą na skalę europejską zajmującą się dystrybucją polimerów i innych wyrobów petrochemicznych czołowych światowych producentów. Jesteśmy obecni w większości krajów Unii Europejskiej w tym także od ponad dwóch lat na rynku polskim. Bardzo istotnym dla Fornaroli Polimeri stał się również rynek rosyjski. Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima - Referencje Fornaroli Polimeri

W marcu 2008r. zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem do zarządzania firmą będzie program CDN OPTIMA. Jesteśmy użytkownikami modułów: Handel, Analizy, CRM. Program ten zapewnia wydajną i stabilną pracę, jest prosty i łatwy w obsłudze jednocześnie zapewniając pracę na bardzo wysokim poziomie. Producent programu, firma COMARCH na bieżąco aktualizuje program dzięki czemu mamy pewność że, jest zgodny z aktualnym stanem prawnym. Ważną cechą jest również zintegrowanie systemu, co minimalizuje czas wprowadzania danych.

Zakup programu CDN OPTIMA był trafnym wyborem i z pewnością będziemy wykorzystywać go przez kolejne lata naszej działalności. Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako doskonały system do zarządzania firmą.

Wdrożenie programu przeprowadziła firma CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ z Gliwic. Wdrożenie jak i współpracę z firmą CTI oceniamy bardzo dobrze, zawsze można liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę z ich strony. Jesteśmy zadowoleni z dokonanego wyboru.

Fornaroli Polimeri Sp. z o.o.
Ul. Przemysłowa 10/25
40-020 Katowice
NIP: 205-00-01-244

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: sobota, 09 stycznia 2010 21:09