Designed by:

Trawipol Referencje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 stycznia 2010 20:34

LIST REFERENCYJNY DLA SYSTEMU CDN OPT!MA

Firma Trawipol Sp. z o.o. rozpoczęła swoja działalność w 1997 r. W ramach Spółki swoje zadania realizują trzy biura:


a/ Biuro Organizacji Szkoleń,
b/ Agencja Pracy (nr certyfikatu 614),
c/ Biuro Ochrony, Dozorowania oraz Usługi Gospodarcze.

Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima - referencje Trawipol

Od chwili powstania - jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizujemy  się  w  organizowaniu  kursów  kolejowych,  branżowych  oraz specjalistycznych, szkoleń bhp. seminariów z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych, rachunkowości, prawa pracy, zarządzania kryzysowego; dostosowanych do zmieniających się warunków funkcjonowania firm z nami współpracujących oraz regulacji prawnych.

Placówka oferuje profesjonalną kadrę dydaktyczną, w skład której wchodzą przedstawiciele świata nauki, prawnicy, psycholodzy, ekonomiści, pracownicy organów skarbowych i innych instytucji państwowych, wysokiej klasy specjaliści łączący znajomość teorii z praktyką.

Jako Agencja Pracy oferujemy swoim klientom usługi z zakresu leasingu pracowniczego, pośrednictwa pracy czy outsourcingu kadrowo-płacowego. Nasze kilkuletnie doświadczenie, usankcjonowane uzyskanymi certyfikatami sprawia, że proponujemy naszym klientom szeroki katalog usług dopasowanych - uszytych na miarę ich potrzeb.

W związku z rozwojem naszej firmy, konieczne było wdrożenie nowego programu do zarządzania firmą. Zdecydowaliśmy się na system CDN OPTIMA. Od 2003 roku jesteśmy jej użytkownikami. Obecnie posiadamy następujące moduły: Analizy, Kadry Płace Plus, Handel, Kasa/Bank, Księga Handlowa, Środki Trwałe.

Program ten zapewnia wydajną i stabilną pracę, jest prosty i łatwy w obsłudze jednocześnie zapewniając pracę na bardzo wysokim poziomie. Producent programu, firma COMARCH na bieżąco aktualizuje program dzięki czemu mamy pewność, że jest zgodny z aktualnym stanem prawnym. Ważną cechą jest również zintegrowanie systemu, co minimalizuje czas wprowadzania danych.

Zakup programu CDN OPTIMA był trafnym wyborem i z pewnością będziemy wykorzystywać go przez kolejne lata naszej działalności. Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako doskonały system do zarządzania firmą.

Współpracę z firmą Centrum Technologii Informatycznej oceniamy bardzo dobrze, zawsze można liczyć na profesjonalna i rzetelną obsługę z ich strony. Jesteśmy zadowoleni z dokonanego wyboru.

TRAWIPOL Sp. z o.o.
44-100 Gliwice, ul. Piastowska 2
NIP: 648 - 22 - 88 - 757

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: sobota, 09 stycznia 2010 22:06