Designed by:

Wektor Referencje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 stycznia 2010 20:34

LIST REFERENCYJNY DLA SYSTEMU CDN OPT!MA

Firma powstała w 2004 roku. Mimo krótkiej historii, dzięki profesjonalnej obsłudze klientów, już teraz cieszymy się bardzo dobra renomą na trudnym rynku budowlanym. Nasza oferta to: wykonawstwo, brukowanie, materiały budowlane, usługi transportowe, projektowanie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, konieczna była zmiana programu do zarządzania firmą. Dlatego zdecydowaliśmy się na system CDN OPTIMA.

Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima - referencje Wektor

Od kwietnia 2007r. jesteśmy użytkownikami modułów: Kasa/bank, Handel, w kwietniu 2008r. dokupiliśmy moduł: Analizy. Z biegiem czasu zwiększyliśmy ilość stanowisk.

Program ten zapewnia wydajną i stabilną pracę, jest prosty i łatwy w obsłudze jednocześnie zapewniając pracę na bardzo wysokim poziomie. Producent programu, firma COMARCH na bieżąco aktualizuje program dzięki czemu mamy pewność że, jest zgodny z aktualnym stanem prawnym. Ważną cechą jest również zintegrowanie systemu, co minimalizuje czas wprowadzania danych.

Zakup programu CDN OPTIMA był trafnym wyborem i z pewnością będziemy wykorzystywać go przez kolejne lata naszej działalności. Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako doskonały system do zarządzania firmą.

Wdrożenie programu przeprowadziła firma CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ z Gliwic. Wdrożenie jaki i współpracę z firmą CTI oceniamy bardzo dobrze, zawsze można liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę z ich strony. Jesteśmy zadowoleni z dokonanego wyboru.

FHU WEKTOR Usługi Brukarskie Mirosław Brych
44-240 Żory, ul. Pszczyńska 52
NIP: 651-122-98-30

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: sobota, 09 stycznia 2010 23:01