Designed by:

O Firmie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 grudnia 2009 12:00

Centrum Technologii Informatycznych (CTI) jest jedną z najprężniej rozwijających się firm branży IT na Śląsku. Mieści się w Gliwicach i oferuje swę usługi firmom z całego Śląska oraz Zagłębia. CTI na rynku funkcjonuje już kilka lat oferując kompleksową obsługę informatyczną firm i stale podnosi jakość świadczonych usług oraz rozszerza ofertę zarówno usług jak i oprogramowania.

Naszym celem jest ciągły rozwój i dążenie do zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Naszą główną dewizą jest SOLIDNOŚĆ czego dowodem są certyfikaty oraz wyróżnienia jakie otrzymaliśmy od firmy Comarch oraz referencje od naszych klientów.

CDN Optima - Wyróżnienie Account Manager CDN Optima - Kompetencje - CDN O! CDN Optima - Srebrny Partner 2006 r. CDN Optima - Srebrny Partner 2008 r. CDN Optima - Srebrny Partner 2009 r.

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych rozwiązań informatycznych maksymalnie dostosowanych do ich potrzeb.

Takie podejście do biznesu poparte wysokimi kwalifikacjami zawodowymi naszych pracowników gwarantują Państwu najwyższy poziom oferowanych usług.

 

Zapraszamy do współpracy
Zespół CTI

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: wtorek, 09 listopada 2010 10:45