Designed by:

Oprogramowanie dla firm CDN Optima

Oprogramowanie dla firm i Biur Rachunkowych CDN Optima.

Efektywne funkcjonowanie firmy na konkurencyjnym rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych i zarazem skutecznych narzędzi biznesowych, które prócz możliwości bieżącego ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych pozwalają ogarnąć pełen obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Bez wątpienia do takich narzędzi można zaliczyć programy komputerowe dla firm CDN Optima oraz CDN XL. Dzięki regularnym aktualizacjom programy dla firm CDN Optima i CDN XL są zawsze zgodne z przepisami . CDN Optima jako program do zarządzania firmą, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac doskonale sprawdzi się zarówno w małych firmach jak i tych większych. Możliwość obsługi wielu magazynów (w tym magazynów odległych) w module handlowym doskonale sprawdza się w firmach wielooddziałowych. Program CDN Optima to również doskonałe oprogramowanie dla Biur Rachunkowych.

Dzięki dedykowanemu modułowi Biuro Rachunkowe, CDN Optima to prawdopodobnie najlepszy na rynku program dla Biura Rachunkowego pozwalający skutecznie działać na wszystkich etapach obsługi klienta.

Oprogramowanie dla firm CDN Optima pracuje w środowisku Microsoft Windows zarówno w wersji jednostanowiskowej jak i wielostanowiskowej, może też pracować jako aplikacja uruchamiana w ramach usług terminalowych.

Program do zarządzania firmą CDN Optima posiada budowę modułową co zapewnia dużą elastyczność konfiguracji oraz możliwość rozbudowy oprogramowania w miarę rosnących potrzeb firmy. Program CDN Optima posiada ergonomiczny i przejrzysty interfejs, który ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom ale również tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją „przygodę” z oprogramowaniem CDN Optima.

Oprogramowanie dla firm CDN Optima składa się z następujących modułów:

1. Księgowość
2. Handel i Usługi
3. Zarządzanie

Oczywiście oprogramowanie dla firm CDN Optima współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarki etykiet oraz drukarki kodów kreskowych.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar