Designed by:

System Comarch CDN XL

 

xl2

System Comarch CDN XL

Comarch CDN XL to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny klasy ERP dedykowany średnim i dużym firmom handlowym, produkcyjnym oraz usługowym. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. System umożliwia pracę on-line/off-line firmom wielooddziałowym, posiadającym skomplikowany obieg dokumentów. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę przedstawicieli handlowych, akwizytorów oraz oddziałów przedsiębiorstwa. CDN XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI (Electronic Data Interchange). Istnieje też możliwość dzierżawy systemu - czyli użytkowania go przez internet w modelu ASP (Application Service Provision) poprzez platformę CDN Online. W systemie CDN Online dane przechowywane są w Centrum Danych Comarch (DC Comarch), które zbudowane są zgodnie z najnowszą technologią, umożliwiającą tylko autoryzowany dostęp do systemu

CDN XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej. W ofercie Comarch dostępne są dedykowane - narodowe wersje systemu CDN XL. System został zaprojektowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych projektantów, programistów i konsultantów, którzy wraz z Partnerami Comarch stanowią silne wsparcie merytoryczne dla Klientów. Każda nowa wersja systemu CDN XL jest dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych oraz wzbogacona o nowe funkcje zwiększające ergonomię pracy. Szeroko rozwinięta funkcjonalność w połączeniu z możliwościami parametryzacji i konfiguracji pozwalają na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta. Elastyczność systemu umożliwia integrację z zewnętrznymi aplikacjami. Bazując na wieloletnich doświadczeniach firmy Comarch oraz naszych Partnerów wypracowano Metodykę Wdrożeń Systemu ERP, która pozwala na prowadzenie projektu wg sprawdzonego planu zapewniając skuteczność, optymalizację i znaczne skrócenie czasu wdrożenia.

Oprogramowanie dla firm CDN XL to system działający w układzie klient-serwer. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii - Microsoft SQL Server 2005 - zapewnia sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych oraz integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dodatkowe narzędzia dają możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje. Unikalność produktu podkreśla certyfikat Designer for Microsoft BackOffice. Sukces w wymiarze XL Automatyzacja prac oraz minimalizacja ryzyka powstawania błędów w toku wykonywania operacji na dużych zbiorach danych, Optymalizacja wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa oraz kontrola i poprawa produktywności Oszczędność czasu i kosztów związanych z jednokrotnym wprowadzaniem danych do systemu, Aktualne informacje z poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa (majątek firmy, koszty, przychody, itd.) w dowolnych przekrojach oraz o zadanym stopniu szczegółowości.

 

 

diagramCDN_XL

 

 

Business Intelligence jest dla:

 

 

BI

 

  1. Wszystkich firm posiadających informacje zebrane w systemach bazodanowych,
  2. Kierowników i menedżerów potrzebujących wydajnie prowadzonych analiz i informacji zarządczej,
  3. Grup kapitałowych, które potrzebują zintegrowanej informacji zarządczej i konsolidacji finansowej,
  4. Każdego, kto chce w mierzalny sposób realizować swoją strategię, odnaleźć i usunąć słabe strony swoich procesów biznesowych,
  5. Wszystkich poszukujących narzędzi do planowania i budżetowania
Zestawienie korzyści wynikających z wdrożenia aplikacji Business Intelligence, które prezentuje poniższy wykres, zostało przeprowadzone na podstawie badania ponad 500 respondentów, wykonanego przez press.teleinteractive.net.
Aby zapytać zadzwoń lub wyślij maila już teraz:
tel. (+48) (32) 335-43-43
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar