Rozszerzona wersja Comarch ERP Optima CRM obejmuje przede wszystkim mechanizm automatycznej windykacji należności. Dzięki modułowi, przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności lub przeterminowaniu faktury zostanie wysłany automatycznie. Moduł stwarza też możliwości tworzenia zadań lub kontaktów związanych z klientami dokonujących nieterminowych płatności oraz blokowania sprzedaży, kiedy termin zostanie przekroczony. Moduł jest bardzo elastyczny i windykację możesz prowadzić, indywidualnie traktując każdego kontrahenta.

Moduł CRM PLUS umożliwia zbieranie dodatkowych informacji i opinii bezpośrednio od kontrahenta. Taką uniwersalną formą, która pozwala na budowanie wzorcowych wywiadów z kooperantami w zależności od potrzeby użytkowników, są ankiety.

Pobierz wersję demo

    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.