Comarch e-sklep i wszystko.pl

Rozwiązania dla e-commerce

Rynek sprzedaży internetowej to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Każdy przedsiębiorca rozwijający swój biznes doskonale wie, że rozszerzenie sprzedaży o internet to ogromne możliwości. Comarch ERP Optima stworzył rozwiązania zarówno dla sprzedaży detalicznej jak i hurtowej (B2B). Dzięki przystępnemu i łatwemu w obsłudze systemowi, możesz rozpocząć sprzedaż swoich produktów w internecie już dziś.

Wszystko.pl – dobry start dla Twojej oferty w internecie

Wszystko.pl to internetowa platforma oferująca towary w kilku kategoriach. Serwis stworzony jest dla internautów poszukujących atrakcyjnych ofert, a sprzedający to użytkownicy systemów Comarch. Wszystko.pl umożliwia nawet nowym sprzedawcom internetowym pokazanie swojej oferty milionom użytkowników. To dodatkowy kanał sprzedaży i dobry start dla Twojego e-sklepu.

Kiedy możesz korzystać i co zyskujesz dzięki połączeniu z wszystko.pl?

 • Na platformie wszystko.pl, swoje produkty mogą wystawiać użytkownicy systemów Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24 oraz Comarch ERP e-sklep. Platformę internetową oraz system ERP można w bardzo łatwy sposób zintegrować. Maksimum korzyści przy minimum nakładów pracy. Zamówienia, dane klientów i ścieżki transakcji są automatycznie zapisane w Twoim systemie.
 • Masz okazję wystawić swoje produkty na szybko rozwijającej się platformie.
 • Wszystko.pl to serwis zarówno dla klientów biznesowych jak i detalicznych.

Comarch e-sklep – idealne rozwiązanie dla sprzedaży detalicznej

Comarch e-sklep to perfekcyjne rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorstw, które rozpoczynają dopiero swoja przygodę z handlem w internecie, jak i dla tych, którzy szukają przystępnych i łatwych rozwiązań dla swojego e-biznesu. Dlaczego Comarch e-sklep to idealny system dla Twojego biznesu?

 • Przystępny system zarządzania panelem sprzedaży – nie musisz być niezwykle biegły w obsłudze komputera i internetu, aby móc zarządzać panelem e-sklepu Comarch ERP. Dzięki panelowi w łatwy sposób możesz zarządzać towarem, sprzedażą oraz monitorować wszelkie ruchy. Nie potrzebujesz nawet komputera. Panel e-sklepu jest responsywny i możesz zarządzać swoim biznesem z pomocą każdego urządzenia, które ma dostęp do internetu.
 • Pełna integracja z systemem Comarch ERP Optima. Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum – jeśli do tej pory korzystałeś z naszych rozwiązań, możesz szybko i łatwo wprowadzić swój towar na rynek internetowy. Z systemu ERP szybko możesz wysłać swoje towary na e-sklep, wraz z opisami, zdjęciami, rabatami i aktualnymi stanami magazynowymi. Twoje możliwości sprzedaży stają się znacznie większe i to bez wyjątkowych nakładów pracy.
 • e-sklep Comarch ERP Optima udostępnia możliwość integracji z największymi platformami sprzedażowymi i porównywarkami cen. Dzięki temu, bez wysiłku i automatycznie Twoje produkty są widoczne dla klientów. E-sklep umożliwia integrację z Allegro, porównywarkami cen: Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Sklepy24.pl Radar oraz Okazje.info oraz darmową sprzedaż w wirtualnej galerii handlowej wszystko.pl.
 • Integracja z najpopularniejszymi i sprawdzonymi systemami płatności: Przelewy24, Dotpay, PayU, PayPal, Sofort Banking, Multitransfer, mTransfer oraz Payeezy.
 • Integracja z portalem Facebook – na stronie internetowej masz możliwość wyświetlania wtyczek dla klientów: lubię to, możliwość komentowania, zalogowania się przez Facebook.
 • Możliwość integracji z Freshmail – możesz wysyłać zoptymalizowane maile do swoich klientów.
 • System wspierający pozycjonowanie Twojego sklepu w wyszukiwarce Google oraz Bing.
 • E-sklep to także narzędzie do analizy sprzedaży oraz ruchu w Twoim e-sklepie. Dzięki analizie i możliwości stworzenia raportów możesz znacznie zoptymalizować sprzedaż.
 • Możliwość wystawienia NIELIMITOWANEJ liczby towarów.
 • Możliwość samodzielnej edycji wyglądu sklepu oraz dostęp do zaawansowanych możliwości zmian poprzez edytory CSS oraz HTML.
 • Możliwość rozbudowy e-sklepu o Enterprise – czyli dodatku oferującego rozbudowane narzędzia e-commerce oraz możliwość założenia aż 5 niezależnych sklepów internetowych.
 • Powiadomienia SMS – Twoi klienci dostaną informację na jakim etapie zrealizowane jest zamówienie.
 • Mobilna wersja sklepu – klienci sklepów internetowych coraz częściej dokonują zakupów przez telefon. Dzięki mobilnej wersji Twojego sklepu mogą szybko i wygodnie zrobić zakupy w Twoim e-sklepie.
 • Bezpieczeństwo danych – Dane twojego sklepu są bezpieczne dzięki całkowitej instalacji w Comarch Data Center – nowoczesnym centrum danych.
 • Wygodny system abonamentowy – długoterminowe umowy Cię nie obowiązują. Płacisz abonament i korzystasz. Przez 30 dni możesz testować za darmo.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
  Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.