To program, który usprawnia proces realizacji zamówień i umożliwia kontrahentom podgląd statusu oraz innych danych dotyczących towarów. Jest to narzędzie internetowe, w pełni zintegrowane z systemem Comarch ERP Optima i składa się panelu przeznaczonego do realizacji zamówień oraz programu Morfeusz, który jest odpowiedzialny za synchronizację danych pomiędzy Optimą a B2B by CTI.

Najważniejsze zalety:

  • informacje dotyczące towarów są odwzorowaniem tego, co znajduje się w systemie Comarch ERP Optima, dzięki czemu klient ma dostęp do prawdziwych danych.
  • Kontrahent po zalogowaniu się na swoje konto ma możliwość kontroli statusu zamówienia, złożenia nowych zamówień, dostęp do wystawionych faktur, wgląd do aktualnie dostępnego asortymentu (wraz z cenami, kodami, opisem i atrybutami), sprawdzenia statusu płatności oraz stanu limitu kupieckiego.
  • Operator ma możliwość ustawienia synchronizacji (automatyczne i manualne), kontroli nad tym, które dane wyświetlają się kontrahentowi, blokowania możliwości składania zamówień dla kontrahenta, który zalega z płatnościami oraz wprowadzania dodatkowych parametrów dotyczących towaru.