E-sklep by CTI

E-sklep by CTI to program stworzony dla firm, które prowadzą tradycyjny handel i chciałyby wejść ze swoimi produktami na rynek internetowy. Oprogramowanie składa się z dwóch elementów: przyjaznego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego oraz programu Morfeusz, który jest odpowiedzialny za wymianę danych pomiędzy sklepem a systemem Comarch ERP Optima. Dzięki zintegrowaniu Optimy z e-sklepem, większość operacji odbywa się automatycznie. Dzięki połączeniu cech e-sklepu by CTI i systemy Comarch ERP Optima możesz:

  • zaimportować do sklepu dane znajdujące się w Optimie, takie jak towary z wszystkimi cechami (np. kod EAN, nazwa, opis, kod towaru itd.), całe grupy towarowe, cennik, producentów oraz marki i stany magazynowe z wybranych magazynów.
  • Automatycznie zaciągnąć do systemu Comarch ERP Optima dane dotyczące zamówienia oraz zarezerwować towar dla danego klienta. Dana zamówienia to to wszelkie informacje, które klient podaje podczas składania zamówienia, takie jak: dane teleadresowe, numer zamówienia, towar wraz cenami, sposób dostawy oraz uwagi dotyczące zamówienia.

Dzięki e-sklep by CTI masz szansę stworzenia niepowtarzalnego sklepu internetowego, który będzie łatwy w obsłudze, a wdrożenie sprzedaży internetowej do działań firmy stanie się bajecznie proste.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.