Inwentaryzacja Środków Trwałych i Wyposażenia by CTI

ISTiW by CTI to program usprawniający i automatyzujący proces inwentaryzacji. Znając potrzeby swoich klientów i zdając sobie sprawę z tego jak skomplikowanym i kłopotliwym bywa proces inwentaryzacji, stworzyliśmy program, dzięki któremu jej przebieg będzie dużo łatwiejszy i szybszy.

Dzięki kolektorowi danych, drukarce etykiet i programowi możemy dokonać automatyzacji procesu inwentaryzacji.

W skład programu wchodzi:

  • program do importu wyposażenia z programu Excel do systemu Comarch ERP Optima
  • wydruk etykiet – etykiety zostaną naklejone na środki trwałe
  • program do inwentaryzacji środków trwałych – jest powiązany z systemem Comarch ERP Optima. Pracownik tworzy dokument inwentaryzacyjny, a do tego dokumentu z systemu Comarch pobierane są pozycje dla których chcemy zrobić inwentaryzację. Z pomoca kolektora danych sczytujemy etykiety środków trwałych i wyposażenia. Po podłączeniu kolektora danych do komputera dochodzi do porównania danych i wyliczenia inwentaryzacji.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.