Kontrola wydań by CTI

Kontrola wydań by CTI, to program, który ułatwia weryfikację i kontrolę towarów wydawanych z magazynu. Dzięki prostocie obsługi, program znacznie ułatwia pracę oraz nadzór nad stanami magazynowymi.

Jak działa Kontrola Wydań by CTI?

Osoba kontrolująca dokonuje sczytania towarów, przez co weryfikuje ilości towaru i porównuje z dokumentami wydania magazynowego. Kontroli mogą być poddane takie dokumenty jak: Wydanie Zewnętrzne, Rozchód Wewnętrzny, Rozchód Wewnętrzny Składników, Przesunięcie Magazynowe, Paragon oraz Faktura Sprzedaży. Po kontroli w programie zostaje nadany atrybut wskazujący określoną, wartość przez co od razu widać czy wydanie towaru przebiegło właściwie. Program Kontrola wydań by CTI może współpracować także z programem Kurier by CTI, co pozwala na kontrolowanie paczek lub palet w które zostały zapakowane konkretne towary. Program Kontrola wydań by CTI dostępna jest także na urządzenia mobilne, co umożliwia kontrolę z pomocą kolektora danych.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.