Lokalizator kontrahentów by CTI

Lokalizator by CTI to narzędzie przeznaczone dla firm, które korzystają z systemu Comarch ERP Optima obsługują wiele firm na dużym obszarze.
Kontrahenci oznaczeni są na Google Maps różnymi kolorami w kategoriach: odbiorca, konkurencja oraz konkurencja/odbiorca. Program łączy się z bazą systemu Optima i zaciąga wszystkie potrzebne dane o kontrahentach. Lokalizator by CTI wyposażony jest ergonomiczną wyszukiwarkę, która umożliwia filtrowanie po nazwie oraz akronimie. Dzięki aplikacji w łatwy sposób możesz zaplanować trasy do kontrahentów i podejrzeć miejsce docelowe. Szersze korzyści z korzystania z programu to możliwość obrazowego określenia strefy wpływów swoich oraz konkurencji.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.