MWS by CTI

Jest to program, który umożliwia funkcjonalne zarządzanie magazynem i jest w pełni zintegrowany z Comarch ERP Optima. MWS by CTI umożliwia:

  • wydawanie towarów z magazynu łącznie z uwzględnieniem dokumentu dostawy oraz adresu położenia na którym znajduje się towar.
  • przyjmowanie towarów – uwzględnia dokument dostawy i przyporządkowuje do adresu położenia towaru.
  • przesuwanie towarów – z jednego adresu położenia w inny w obrębie tego samego magazynu.

Program tworzy dokumenty magazynowe, które są powiązane z dokumentami handlowymi w systemie ERP. Doskonale sprawdza się w kontrolowaniu ilości stanów magazynowych, bo pozwala na kontrolę i porównanie stanów znajdujących się fizycznie w magazynie z ilością podaną w systemie Comarch ERP Optima.

Program MWS by CTI może być zintegrowany z aplikacją na kolektor, który umożliwia magazynierowi wykonywanie swojej pracy mobilnie. Dodatkowym plusem programu jest graficzna wizualizacja, która pokazuje układ stanów oraz zajętość miejsc. Dzięki temu, magazynier ma możliwość szybkiego odszukania towaru. Wizualizacja zawsze pokazuje rzeczywiste dane w magazynie.

MWS by Optimia umożliwia wydawanie towarów według najpopularniejszych metod czyli FIFO (pierwsze przyszło, pierwsze wyszło), LIFO (ostatnie przyszło, pierwsze wyszło), FEFO (pierwsze traci ważność, ostatnie wyszło) lub za wskazaniem konkretnej dostawy.

Program umożliwia także zarządzanie magazynem, gdzie jeden towar składa się z kilku części. Taka sytuacja może zdarzyć się np., w magazynie mebli, gdzie stelaż łózka będzie w jednym miejscu, a rama w innym. Program uwzględnia gabaryty oraz wagę, a także kontroluje kompletność wydawanego towaru. W przypadku towarów w opakowaniach zbiorczych, wystarczy sczytać z pomocą kolektora kod opakowania.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.