POPiT by CTI

POPiT to Platforma Obsługi PiTów czyli program umożliwiający pracownikom pobranie dokumentów takich jak PiT i rachunków do wynagrodzenia. Program jest zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima. POPiT to dedykowana strefa pracownika dostępna przez stronę www.

Funkcje programu

  • możliwość pobrania dokumentów takich jak rachunek do wypłaty lub PiT przez internet.
  • Możliwość obsługi wielu podmiotów gospodarczych co może być przydatne dla biur rachunkowych
  • szybki i łatwy dostęp poprzez numer pesel i aktywować konto z pomocą maila aktywacyjnego podanego w Comarch ERP Optima
  • Bezpieczne logowanie – program tworzy raporty dotyczące logowania, jego czasu, użytego IP, pokazuje informacje o próbach nieautoryzowanego wejścia do systemu.
  • Raportowanie – program tworzy raporty dotyczące pobrań dokumentów przez pracownika oraz generuje listę pracowników, którzy jeszcze nie pobrali dokumentów.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.