Program lojalnościowy by CTI

Aplikacja stworzona z myślą o przedsiębiorstwach każdej wielkości, które doceniają potęgę lojalności klientów i chcą ich w odpowiedni sposób nagrodzić. Aplikacja daje możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego klientów lub kontrahentów grupowo lub indywidualnie. Program jest także doskonałym narzędziem do zbierania danych o klientach oraz sprawdzenia najbardziej skutecznych dróg dystrybucji.
Program lojalnościowy by CTI jest aplikacją internetową z której mogą korzystać zarówno uczestnicy jak i organizatorzy. Uczestnik może po zalogowaniu się do aplikacji sprawdzić ilość zdobytych lub odjętych punktów (razem z archiwum) oraz wymienić punkty za nagrody. Organizator ma możliwość zarządzania nagrodami i ich widocznością oraz przydzielania punktów do konkretnych towarów. Zarządzający programem ma także wgląd do informacji o uczestnikach oraz wybranych przez nich nagrodach.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.