Przyjmowanie kolektorami by CTI

Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Comarch ERP Optima i umożliwia szybkie i efektywne wygenerowanie dokumentów przyjęcia takich jak PW lub PZ. Osoba obsługująca kolektor danych odczytuje kody kreskowe, które są rozpoznawane z towarami wprowadzonymi do systemu Comarch ERP Optima. Dodatkowo, wygenerowanie dokumentu przyjęcie zewnętrzne może być generowane na podstawie Zamówienia u Dostawcy. Aplikacja Przyjmowanie kolektora by CTI musi być uruchomiona na komputerze stacjonarnym, z którym kolektor łączy się za pośrednictwem zdalnego pulpitu.

Korzyści z aplikacji Przyjmowanie Kolektorami by CTI

  • Osoba obsługująca kolektor danych może generować dokumenty z poziomu kolektora i nie ma potrzeby zajmowania stanowiska przy komputerze. Wystarczy, że na kolektorze wybierze dokument Zamówienie u Dostawcy, a utworzony dokument Przyjęcia Zewnętrznego zostanie z nim automatycznie powiązany.
  • Dokumenty mogą być zatwierdzane natychmiast lub odłożone do bufora.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.