Wirtualny dziekanat by CTI

To innowacyjny program, ułatwiający pracę firm i placówek szkoleniowych i ułatwiający wymianę informacji pomiędzy pracownikami a uczestnikami i studentami. Oprogramowanie jest doskonałym narzędziem dla sekretariatów, dziekanatów oraz firm gdzie szybka wymiana informacji jest kluczowa. Program działa online, dzięki czemu wszelkie potrzebne informacje można wprowadzać lub otrzymać bez wychodzenia z domu czy wykonywania telefonów. To korzyść dla obu stron, bo pracownicy zyskują czas i mogą skupić się na innych zadaniach, a uczestnicy mogą bez przeszkód korzystać z udostępnionych im informacji.

Pracownik/wykładowca może dzięki programowi:

  • umieszczać materiały edukacyjne dla uczestników
  • dodawać lub edytować aktualności i informacje
  • dokonywać zmian w grupach uczestników
  • wprowadzać listy obecności
  • ustalać i kontrolować płatności
  • ustalać i nadzorować plan zajęć

Uczestnik ma dostęp do wszystkich informacji mu udostępnionych, w tym własnych danych, statusu płatności, aktualności, zmian w grupach i planach zajęć oraz uzyskanych ocen.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.