Wykorzystaj potencjał internetu – rozwiń firmę i sprzedawaj w sieci

Coraz więcej konsumentów decyduje się na zakupy za pośrednictwem internetu. Choć początki sprzedaży w sieci nie zwiastowały tak ogromnego rozwoju tego rynku, dziś jest to gigantyczny segment gospodarki, a popyt wydaje się być wciąż niezaspokojony. Wiele przedsiębiorców, które prowadzą sprzedaż swoich towarów w tradycyjny sposób, podejmuje decyzję o rozwinięciu sprzedaży także w internecie. Na co zwrócić uwagę podczas dostosowywania sklepu internetowego do funkcjonowania firmy?

Sklep internetowy a integracja z systemem ERP

Wdrożenie sprzedaży internetowej nie musi wiązać się z szerokimi inwestycjami obejmującymi programistów, grafików oraz dedykowane systemy sklepowe. Jeśli Twoja firma korzysta z systemu Comarch ERP Optima, możesz w sposób łatwy i szybki podstawić funkcjonalny i estetyczny sklep, a przede wszystkim zapewnić automatyczną wymianę danych.

E-shop czy integracja z popularnymi systemami e-commerce?

Jeśli już wiesz, że sprzedaż internetowa to kierunek w którym chcesz rozwijać firmę – przed Tobą sporo decyzji. Jeśli pracujesz na systemie Comarch ERP Optima możesz skorzystać z oprogramowania e-sklep. Jest to funkcjonalne narzędzie, które pozwoli ci dowolnie modyfikować wygląd sklepu. Przede wszystkim, e-sklep jest w pełni zintegrowany z Comarch ERP Optima, dzięki czemu dochodzi do automatycznej wymiany danych. System zaciąga wszystkie potrzebne dane dotyczące towarów z Comarch ERP Optima, a oprogramowanie E-sklep eksportuje dane dotyczące klientów i zamówień do systemu ERP. Ponadto, system oferuje integracje z popularnymi porównywarkami, integrację z największą w Polsce platformą sprzedażową Allegro, integrację z jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów do wysyłki profesjonalnych mailingów oraz integrację z najpopularniejszymi systemami płatności. Jest to narzędzie, które już na starcie ma wszystko to, czego potrzebuje przedsiębiorca wprowadzający swoje towary na rynek internetowy.

Comarch wychodzi naprzeciw także tym przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć sprzedaż z pomocą popularnych i sprawdzonych systemów e-commerce lub już ma świetnie funkcjonujący sklep, ale potrzeby mu dobry systemem ERP. W takiej sytuacji Comarch oferuje integratory, które pozwalają na szybka i efektywna wymianę danych pomiędzy sklepem a systemem ERP.

Miarą funkcjonalności i skuteczności dobrego oprogramowania dla firm jest elastyczność. Podczas podejmowania decyzji dotyczących funkcjonowania sklepu internetowego, warto wziąć ten aspekt pod uwagę. Z pewnością zakładasz, że sprzedaż w internecie będzie się rozwijała. Dokonuj zatem takich wyborów, aby oprogramowanie wyprzedzało, a nie opóźniało rozwój Twojej firmy.

Zacznij Przemianę Twojej Księgowości już Dzisiaj

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci link do pobrania wersji demo Comarch ERP Optima 4.0
    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług CTI. Administratorem danych osobowych jest firma CTI z siedzibą w Gliwicach, ul. Jałowcowa 35. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.