Designed by:

Wiadomości CTI
Wypożyczalnia by CTI - nowa aplikacja już jest!

 

Prowadzisz wypożyczalnię sprzętu? Masz zakład w którym wypożycza się narzędzia pracownikom? Chciałbyś mieć kontrolę nad swoim magazynem?
Sprawdź nasz nowy program - Wypożyczalnia by CTI jest dla Ciebie!

Program Wypożyczalnia by CTI służy do obsługi magazynu narzędzi i innych artykułów, oraz ich wypożyczania pracownikom. Program poprzez kontrolę magazynu i stanów towarowych pilnuje aby nie wydano więcej narzędzi niż jest dostępnych na magazynie, oraz aby nie przyjąć od pracownika więcej sztuk niż mu zostało wydanych. Dodatkowo Wypożyczalnia by CTI zawiera moduł "Analizy", który umożliwia wykonywanie takich zestawień jak: zestawienie wypożyczonych pracownikowi towarów w danym okresie, listę towarów, będących w użyciu u pracownika, braki zasobów magazynowych, zestawienie pracowników z danym towarem.
Każde ze stworzonych zestawień można wyeksportować do pliku MS Excel!

Już niedługo udostępniona zostanie wersja demo Wypożyczalni by CTI. Program będzie miał ograniczenie dodawania pracowników i towarów (do trzech pozycji)

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Już teraz leasing oprogramowania i usług IT od 2500 złotych!

grenke

 

 

Dla wszystkich obecnych i potencjalnych klientów naszej firmy mamy nowość w zakresie finansowania produktów i usług. Nawiązaliśmy współpracę z renomowaną firmą leasingową Grenke. Od dzisiaj nie przejmuj się jak zapłacisz za to co ułatwia Ci codzienną pracę. Kup program i usługi za minimum 2500 złotych netto a będziesz miał szansę otrzymać leasing na dogodnych warunkach. Skorzystaj już dziś ! W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem!

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Kurier by CTI - zintegruj swoją Optimę z wysyłkami!

Specjalnie dla firm które wysyłają swoim klientom towar za pośrednictwem kurierów oddajemy dodatek pozwalający na generowanie z programu Comarch CDN Optima plików które są importowane do systemów firm GLS, Siódemka, DHL, UPS, Pocztex.
Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie skraca się czas wystawiania listu przewozowego i ograniczamy do zera pomyłki związane ze złym wprowadzeniem danych adresowych klienta.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Listonosz by CTI - Dostarcz faktury w mig!

 

blue_eliner

 

 

Program Listonosz by CTI jest programem do wysyłania za pomocą poczty e-mail informacji do kontrahentów. Jego głównym zadaniem jest przesyłanie wygenerowanych do pliku w formacie PDB faktur VAT. Dodatkowo można wysyłać informacje hurtowo na adres e-mail kontrahentów z bazy Comarch CDN OPTIMA (kartki świąteczne, informacje o zmianie cen, promocje, konkursy itp.).
Program ten korzysta z bazy danych programu Comarch CDN OPTIMA. Wygenerowane w programie Comarch CDN OPTIMA faktury VAT można przesłać w formie PDF na adres zapisany w zakładce ogólnej na karcie kontrahenta. Nasz program umożliwia przechowywanie informacji o czasie wysłania dokumentu, adresie odbiorcy, czasie otrzymania e-mail i ewentualnie odesłanym przez odbiorcę potwierdzeniu otrzymania wiadomości.
Dodatkowo konfiguracja programu pozwala na zautomatyzowanie wysyłki dokumentów. Można ustawić harmonogram wysyłania faktur VAT w ten sposób by co określony czas (np. 12 godzin) program sam wysyłał faktury (zatwierdzone faktury) w formie elektronicznej. Funkcja ta dotyczy faktur wysyłanych po raz pierwszy.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Windykator by CTI Drukuj Email

 

dziala_z_optima

 

 

Program przeznaczony jest dla firm handlowo-usługowych pracujących na programie CDN Optima. Zadaniem programu jest zautomatyzowanie procesu powiadamiania Klientów (dłużnika) o zbliżających się terminach zapłat za faktury, oraz generowanie i wysyłanie ponagleń zapłat za pośrednictwem e-mail. Wszystkie te czynności program wykonuje bez potrzeby obsługi przez pracownika. Program WINDYKATOR w znacznym stopniu przyspiesza proces windykacji, obniża koszty działań windykacyjnych, zwiększa również efektywność działań windykatora.

Program w wersji demo (e-maile nie docierają do końcowych klientów), docierają na podany przez operatora e-mail. W celu zakupienia klucza licencyjnego prosimy o kontakt. Program ma możliwość wysyłania sms'ów do "dłużników". Windykator daje także Państwu możliwość wysyłania zbiorowych e-maili do swoich klientów. Takie wiadomości mogą zawierać newsletter, życzenia bądź informacje o promocjach. Windykator by CTI jest programem, który każda firma działająca na Comarch Optima musi mieć!


Program Windykator by CTI został wyróżniony przez Comarch i uzyskał oficjalny status "działa z Optima" dlatego polecamy wszystkim tę aplikację.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar